www.voipkredisi.com

Resmi Voip Bayi (official voip reseller)

 
image

Kullanım Şartları / Gizlilik Bildirimi

Voipkredisi sitesini ziyaret ettiğiniz için tesekkür ederiz. Burada Voipkredisi sitesi tarafından size sağlanan voip kredisi yükleme hizmeti konusunda iliskimizi düzenleyen kullanım sartları anlasması yer almaktadır. Bu sözlesmeyi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğer herhangi bir hüküm veya kosulu kabul etmiyorsanız voip kredisi yükleme hizmetimizi kullanamazsınız. Eğer bütün hüküm ve kosulları kabul ediyorsanız ,voip kredisi yükleme hizmetimizi kullanabilirsiniz. Eğer bu anlasmayı kabul ediyorsanız, bu siz ve Voipkredisi sitesi arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlasma olacaktır.

Anlaşma Şartları;

Bu anlasma, voipkresi sitesinden kredi yükleme hizmeti almak için ödeme yaptığınız sürece geçerlidir. Voipkredisi.com sitesi sanal ortamda Delmont Sarl voip programları için voip kredisi yükleme hizmeti verir. Voipkredisi.com sitesi üzerinden voip kredisi yükleme hizmeti satın alarak Kullanım Sartları Sözlesmesinde belirtilen sartlara uymayı kabul ediyorsunuz.

Ayrıca bu voip hizmetinin kullanımı sırasında ve sonrasında oluşabilecek tüm şartlar voip hizmeti aldığınız Dellmont Sarl programlarının Kullanım Şartlarında belirtilmiştir. Voip hizmeti ve faturalandırma konusunda voipkredisi.com veya yönetimi ile ilgili kişilerden hiçbir talepte bulunmayacağınızı, voip hizmetinin alındığı voip programının muhatap olduğunu kabul ediyorsunuz. Voipkredisi.com sitesi olarak sadece size voip kredisi yükleme hizmeti vermekteyiz. Bu anlaşma şartları sadece kredi yükleme hizmeti ile sınırlıdır.

Şartlar ve Sözleşme Koşullarının Değistirilmesi;

Voipkredisi.com sitesi herhangi bir zamanda size önceden bildirimde bulunmaksızın sözlesme şartları ve koşullarını değistirebilir. Her an web sitemizden kullanım şartları sözleşmesine erişebilirsiniz. Her hizmet satın alışınızda sözleşme şartları ve koşullarını gözden geçirmelisiniz. Sözlesme şartlarına ve koşullarına uymayı kabul ederek kredi yükleme hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kredi yukleme;

Voipkredisi sitesi üzerinden voip kredi yükleme hizmeti için banka havale/eft işlemlerinde açıklama kısmında kredi yüklenecek voip kullanıcı ismi doğru olarak belirtilmesi veya Paypal / moneybookers ödemeleri için doldurulan forumda kredi yüklenecek kullanıcı ismini doğru belirtilmesi ile sonuçlanan ödemler neticesinde voipkredisi.com sitesi kredi yükleme işlemini 7 gün içersinde yapacağını taahhüt etmektedir. Bununla birlikte kredi yükleme işlemi çevrimiçi görüsmeler sırasında anında veya sitemiz üzeriden gönderilen ödeme bildirimi formu neticesinde 24 saat içersinde yüklenmektedir. Ancak, yasal sorumluk olarak voipkredisi sitesi ödeme aldığı tarihten itibaren kredi yükleme işlemi için 6 aylık bir süreye sahiptir.

Feragatname

Voipkredisi.com sitesinden, voip kredi yükleme hizmeti almak için yapılan ödeme sırasında, yapacağınız hatalı bilgi gönderiminden doğacak hatalı işlemlerin sonuçlardan dolayı voipkredisi.com sitesi adına maddi, manevi ve hukuki hiçbir dava açmayacağınızı ve sikâyette bulunmayacağınızı, voipkredisi.com sitesi ve site yönetimindeki ilgili kişilerden hiçbir istek ve talepte bulunmayacağınızı bu sözlesme ile kabul ediyorsunuz. Hatalı bilgi neticesinde kredi yüklenmemesinden dolayı hiçbir alacağınızın olmadığını kabul ediyorsunuz.

Voipkredisi sitesi Dellmont Sarl firması adına bu firmaya ait voip programlarına SADECE kredi yükleme hizmeti verdiğini kabul ediyor ve voip hizmeti ve faturalandırma konusunda voipkredisi.com veya yönetimi ile ilgili kişilerden hiçbir talepte bulunmayacağınızı, voip hizmetinin alındığı voip programının muhatap olduğunu kabul ediyorsunuz.

Hukuk ve Yönetim;

Bu anlasma Bosna Hersek kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak yorumlanacaktır. Siz burada anlaşmazlıklardan kaynaklanan konularda BIH yargı ve mahkemelerinin yetkili olduğunu ve sözleşme maddeleri içerisinde yer almayan konulardan dolayı Voipkredisi.com sitesi ve yönetimindeki kişilerin sorumlu tutulamayacağınızı kabul ediyorsunuz.

İade ve İptal;

Voipkredisi.com sitesi kendine ait olmayan bir voip hizmeti için kredi yükleme hizmeti vermektedir. Voip kredisi hesabınıza yüklendikten sonra iadesi mümkün değildir. Kredi yüklenmeden iade talep edilirse 30 işgünü içerisinde ödemniz iade edilecektir.

Voipkredisi.com sitemizden herhangi bir ürün veya hizmet satın alınırken satın alınan kredinin iade veya iptali konusunda bir müsteri olarak bu anlayışla hareket edeceğimizi kabul ediyorsunuz.

Gizlilik Politikası

Voipkredisi.com olarak, kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, kullanıcılarımızın kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. Voipkredisi.com kullanıcıları sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

  • Voip kredisi talebi esnasında sizden istenen bilgileri kendi inisiyatifiniz dahilinde Voipkredisi.com'a bildirrsiniz. Voipkredisi.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  • Elektronik posta, voip kullanıcı, ip . ..vb bilgiler veri tabanımızda toplamaktayız. Bu bilgiler voip kredisinin yüklenmesi ve sizinle iletişim kurmak için kullanılır.
  • Voipkredisi çalışanlarının bu bilgilere kısmen erişim hakkı bulunmaktadır. Ayrıca e-postanızı size haber bülteni göndermek için de kullanabiliriz. Kredi kartı, banka hesap numarası gibi kritik müşteri bilgileri veritabanımızda tutulmamaktadır.
  • Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • Voipkredisi.com'a verdiğiniz Elektronik posta, voip kullanıcı, ip . ..vb bilgiler , onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Voipkredisi.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • Voipkredisi sitesi veri tabanına kayıtlı bilgiler ancak mahkeme kararı ile takip edilebilir. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız Voipkredisi.com tarafından teminat altına alınmıştır.

Banka havalesi ile

€10 kredi= 420 TL

$10 kredi= 388 TL

Kredi Satın Al;

Giriş /Kayıt

Ödeme Seçenekleri

havale/EFT: işbank, Vakıfbank, western union

Döviz kurumuz

€1 = 35.8691 TL   $1 = 33.1068 TL


Linkler